Moj portfel


Fundusze inwestycyjne akcyjne polskie zamienilem w wiekszosci na fundusze obligacyjne

Trzymam fundusze akcji USA

Z polskich akcji trzymam CCC, Allegro, Amrest


Artykuł sponsorowany. Każdy z nas, zazwyczaj po zakończeniu edukacji, ale również podczas jej trwania, wkracza na ścieżkę swojej kariery zawodowej. Znalezienie pracy samodzielnie może okazać się jednak dość trudne, szczególnie kiedy rynek pracy stale i gwałtownie się zmienia. Istnieją firmy zajmujące się profesjonalną pomocą w szukaniu zatrudnienia. Są to tak zwane agencje pracy. Dzięki pracownikom tych działalności cały proces szukania pracy przebiegnie sprawnie i bezstresowo. Brzmi to, jak coś interesującego? W takim razie ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! W jego treści przybliżymy Ci zasady funkcjonowania agencji pracy oraz przedstawimy wszystkie ich zalety. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Agencja pracy – jak funkcjonuje ta forma działalności?

Zacznijmy od początku, a więc od wyjaśniania, na czym tak właściwie polega działalność agencji pracy. Zadaniem pracowników tego typu agencji jest przede wszystkim pośredniczenie w rozmowach pomiędzy potencjalnym pracownikiem a firmą zatrudniającą. Agencja pracy jest, więc swego rodzaju łącznikiem. Możemy za jej pośrednictwem szukać pracy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Pracownicy agencji zadbają o nas w kompleksowy sposób oraz w razie potrzeby doradzą nam. Ogromną zaletą korzystania z usług agencji pracy, jest wyselekcjonowana oferta zatrudnienia, pochodząca wyłącznie od sprawdzonych pracodawców. Dzięki temu nie musimy martwić się, że zostaniemy oszukani.

Agencja pracy – jak wygląda rekrutacja?

Pierwszym krokiem dla nas, jako osób poszukujących zatrudnienia, jest oczywiście zgłoszenie się wybranej agencji pracy oraz złożenie naszej aplikacji. W zależności od agencji proces ten odbywa się na żywo lub on-line. Następnie pracownicy agencji wybierają aplikacje, które dopasowują do dostępnych stanowisk. Mogą nas oni także wyszukać na portalach społecznościowych, dlatego warto zachować w ich obszarze postawę, której nie będziemy się wstydzić. Kolejnym krokiem jest weryfikacja naszych kompetencji poprzez rozmowę telefoniczną lub osobiście, w biurze. Jeżeli cały do tej pory wspomniany proces przejdziemy pomyślnie, to nasza aplikacja trafia do potencjalnego pracodawcy, a ten decyduje o ewentualnym spotkaniu. Sama rozmowa rekrutacyjna odbywa się już bezpośrednio między nami a firmą zatrudniającą.

Agencja pracy – profesjonalne podejście

Jeśli wiesz już, że chciałbyś skorzystać z usług oferowanych przez agencję pracy, to zastanawiasz się zapewne, którą z nich wybrać. Jednym z ważniejszych wyznaczników wpływających na nasz wybór powinno być profesjonalne podejście, które zapewnią nam agencje, takie jak na przykład https://remedyhr.pl/. To właśnie w nich pracownicy zadbają o nas oraz pomogą na każdym etapie – od rekrutacji, po kontakt z pracodawcą. Usługi agencji pracy są skierowane do każdej osoby, której zależy na sprawnym i bezproblemowym znalezieniu zatrudnienia. Jeżeli, więc należysz do grona tych osób, to nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do wybranej agencji pracy. Gwarantujemy, że nie pożałujesz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.